کد خبر: ۹۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان گفت: ماموران انتظامي موفق شدند در 72 ساعت گذشته با هماهنگي مقام قضايي20 دستگاه خودرو را به دليل حركات نمايشي ، اخلال در نظم معابرعمومي و مصرف موادمخدر كه شرايط عادي براي رانندگي نداشتند را توقيف و رانندگان خاطي را نيز به مرجع قضايي معرفي کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان از توقيف 20 خودرو به دليل اخلال در نظم معابر عمومي و انجام حركات نمايشي خبر داد.

گفتارنو: سرهنگ "عبدالعلي روانبخش" بيان داشت:برخي از نقاط شهر کرمان محل هاي اصلي وقوع اين تخلفات است و از آنجا که متخلفان باعث آزار و اذيت اهالي محل و رانندگان عبوري مي شوند، برخورد مناسب با آنها در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومي و يگان امداد شهر کرمان قرار گرفت.
 
وي افزود: ماموران انتظامي موفق شدند در 72 ساعت گذشته با هماهنگي مقام قضايي20 دستگاه خودرو را به دليل حركات نمايشي ، اخلال در نظم معابرعمومي و مصرف موادمخدر كه شرايط عادي براي رانندگي نداشتند را توقيف و رانندگان خاطي را نيز به مرجع قضايي معرفي کنند.
 
اين مقام انتظامي از انجام آزمايش سلامت از رانندگان خودرو هاي مشکوک خبر داد و گفت: در صورتي که رانندگان حرکات مخاطره آميزي انجام دهند، آزمايش سلامت ازآنها انجام مي شود و در صورت مثبت بودن نتيجه آن، براساس قانون علاوه بر معرفي به مراجع قضايي و جريمه، گواهينامه آنان نيز به مدت شش ماه ضبط مي شود.
 
سرهنگ روانبخش درباره نحوه برخورد پليس با تکرار تخلف حركات نمايشي گفت: پلاک خودروهاي اين متخلفان در سامانه پليس ثبت مي شود و در صورت تکرار اين تخلف، برخورد شديدي از سوي پليس و مراجع قضايي با آنها صورت خواهد گرفت.
 
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان گفت: نيروي انتظامي با تفريح جوانان مخالف نيست، اما اين عمل از مصاديق بارز هنجارشکني و بي‌نظمي اجتماعي است و پليس موظف است با اين‌گونه جرايم برخورد کند.
وي در پايان به جوانان توصيه کرد که تفريحات سالم را مدنظر قرار دهند و در ساعاتي که معابر عمومي شهر از تردد خودروها خلوت مي شود با سرعت مجاز تردد کرده و از انجام حرکات مخاطره آميز و مخل نظم و دور زدن هاي بي هدف خودداري کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

سرانه یارانه پنهان هر ایرانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه/ ۱۰ میلیون نفر نباید یارانه بگیرند

پربازدید ها

رهایی گروگان ۱۴ ساله پس از ۹ روز از چنگال آدم‌ربایان

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

خبر مهم وزیر کار درباره جاماندگان یارانه معیشتی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)