کد خبر: ۹۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴
ارسال به دوستان
ذخیره
پروانه مافی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران:
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: برجام 2 باید با همدلی یک جانبه دولت و ملت به سرانجام برسد و صندوق های رای در دسترس ترین شکل دموکراسی در کشور است.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: برجام 2 باید با همدلی یک جانبه دولت و ملت به سرانجام برسد و صندوق های رای در دسترس ترین شکل دموکراسی در کشور است.

به گزارش گفتارنو؛ پروانه مافی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در مورد برجام 2 گفت:  با توجه با اینکه در دو سال اول روی کارآمدن دولت تمام انرژی ها برای به فرجام رسیدن برجام هزینه شد، بنابراین آنچه در دو سال بعدی مد نظر است توجه به برجام در حوزه داخلی است و در چارچوب اجرایی شدن برجام اوضاع اقتصادی کشور بهبود یافته و دستاوردهای مهمی بدست خواهد آمد .

وی ادامه داد : آقای روحانی در سخنرانی های  خودشان  که به برجام 2 اشاره کردند منظور و نظرشان در خصوص مسایل داخلی است، که مانند مسایل خارجی باید به یک سرانجامی برسد، و مهم ترین بحث ایشان توجه به حوزه اقتصادی است. به نظر من، مشکلات باید توسط دولت و با همکاری مجلس آینده و  مردم حل شود تا مانند برنامه هسته ای به منزل مقصود برسد. 

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی در جامعه زیاد است، عنوان کرد : مجلس دهم باید بر روی مسایل اقتصادی تمرکز بیشتری داشته باشد و آن را در الویت های اولیه خودش  قرار دهد.

وی خاطر نشان کرد: مشکلات اقتصادی توسط دولت و با کمک مجلس باید حل وفصل شود، و یکی از مهم ترین معضل و اصلی ترین مشکل امروز جامعه ما معیشت  و گذران زندگی روزمره است.

فرماندار سابق شمیرانات تاکید کرد: امروزه افراد در تنگناهای جدی در امور اقتصادی قرار گرفته اند ، مخصوصا طبقات پایین تر که بسیار مشکل دارند، باید فکری به حال این قشر از جامعه کرد و وظیفه مجلس دهم است که در راس همه امور خودش  به بررسی و حل مشکلات اقتصادی بپردازد.

مافی جوانان را مهم قشر اجتماع خواند و گفت: رسیدگی به حوزه اقتصادی و اشتغال جوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید برای آن راهکارهایی ارائه و عملیاتی و اجرایی ارائه شود.

فرماندار سابق شمیرانات در باره لزوم حضور مردم در پای صندوق های رأی اظهار داشت : در قاموس مردم ما نبوده است که با صندوق های رأی قهر کنند و حضوری کم رنگ داشته باشند، آنان به خوبی می دانند که اگر قهر کنند بعد ها خودشان هزینه می دهند و مردم باید با آگاهی نسبت به افراد رأی بدهند.

وی تصریح کرد: صندوق رأی در دسترس ترین و مهم ترین شکل دموکراسی است و این را نباید از دست بدهیم. لذا من از مردم شریف و همیشه در صحنه تقاضا می کنم در انتخابات شرکت کنند، البته درست است که ما در برخی نقاط ضعف داریم اما نباید با صندوق رای قهر کنیم. کشوری مثل آمریکا 240 سال طول کشید تا یک رئیس جمهور رنگین پوست را معرفی کند و یا هنور زنی با سمت رئیس جمهور پا به کاخ سفید نگذاشته است، آنها هم در حال آزمون و خطا هستند تا یک دموکراسی کامل شکل بگیرد.

مافی در پایان خاطر نشان کرد: مردم و حکومت یکسری حق و وظیفه نسبت به یکدیگر دارند، که بعضی از آنها به گردن مردم و برخی دیگر بر دوش دولت است، وظیفه دولت حل و فصل مشکلات در حوزه خارجی و داخلی است و مردم باید کمک کنند تا این مشکلات حل شود.

منبع: برنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم

لزوم نگاه جدی‌تر مدیران ارشد کشوری به حل بحران‌های استان کرمان/ مصوبات ستاد بحران در شهرستان بافت باید با جدیت پیگیری شود

رشد ۱۳۱ در صدی سود تلفیق سال ۱۳۹۹ نسبت به سال مشابه قبل و تخصیص سود ۲۰۰ ریالی به هر سهم

واژگونی خودرو در محور بردسیر به باغین 2 کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت

سیل اخیر به ۲۰۰ منزل مسکونی کرمان خسارت وارد کرد

مردم خوزستان ناراحتی خود را بروز دادند هیچ گله‌ای از آنها نمی‌توان داشت/ در همه جا از جمله مراسم‌های مذهبی و غیرمذهبی نیز باید اصل را بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های باشد

تفاوت در عوارض بعد از تزریق واکسن کرونا در افراد مختلف

کشف ۶۰۰ کیسه ۵۰ کیلویی کود شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در رفسنجان

بیش از ۶۰ درصد جمعیت بالای ۶۰ سال کرمان واکسن کرونا دریافت کردند

تصادف مرگبار در خیابان شهدای خانوک شهر کرمان+تصاویر

پربازدید ها

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم

مردم خوزستان ناراحتی خود را بروز دادند هیچ گله‌ای از آنها نمی‌توان داشت/ در همه جا از جمله مراسم‌های مذهبی و غیرمذهبی نیز باید اصل را بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های باشد

لزوم نگاه جدی‌تر مدیران ارشد کشوری به حل بحران‌های استان کرمان/ مصوبات ستاد بحران در شهرستان بافت باید با جدیت پیگیری شود

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم   ( نظر)

تصادف مرگبار در خیابان شهدای خانوک شهر کرمان+تصاویر   ( نظر)

قتل در یک جشن تولد در ریگان؛ قاتل کمتر از یک ساعت دستگیر شد   ( نظر)

استاندار کرمان: وضعیت کرونا در کرمان بسیار نگران کننده است   ( نظر)