کد خبر: ۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۰
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده انتظامي مشهد در تشريح یک پرونده بيان کرد: فردي با مراجعه به ماموران کلانتري طرق گفت: ساعت 23:30 شب هفدهم بهمن از مغازه به سوي منزلم در حرکت بودم در همين حال زن جواني که چند کارتن به همراه داشت از من تقاضاي کمک کرد. او با اين نيرنگ مرا در تاريکي شب به داخل کوچه اي کشاند که ناگهان ۳ مرد ناشناس با چاقو و چوب به سمت من حمله ور شدند و مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند، اما چون پولي همراهم نبود به ناچار با رهاکردن من متواري شدند.

به گزارش خراسان سرهنگ حجت نيکمرام افزود: در حالي که بررسي هاي پليس با توجه به مشخصاتي که شاکي پرونده از زورگيران شب رو، ارائه کرده بود، ادامه داشت، زن جوان ديگري نيز به کلانتري خواجه ربيع مراجعه کرد و گفت: ساعت ۵ بامداد با خودروي ۲۰۶ رانندگي مي کردم که ۳ جوان سوار بر يک دستگاه پيکان برايم ايجاد مزاحمت کردند. آنان با متوقف کردن خودرو و توسل به زور و تهديد يک ميليون تومان وجه نقد و طلاهايم را سرقت کردند سپس مرا به منزلي بردند و مورد آزار قرار دادند.اين زن در ادامه گفت: ۳ جوان شيطان صفت پس از رسيدن به نيات پليدشان مرا با چشم هاي بسته در محلي که خودروام را رها کرده بودم پياده کردند و از محل گريختند.

سرهنگ نيکمرام رئيس پليس مشهد درادامه اضافه کرد: با توجه به حساسيت موضوع، تحقيقات ماموران وارد مرحله جديدي شد تا اين که ماموران کلانتري طرق در پيگيري ضرب و جرح مرد جوان توسط يک زن و ۳ مرد ناشناس، موفق شدند سردسته اين باند را که از مجرمان سابقه دار است به همراه ديگر همدستانش دستگير کنند.

فرمانده انتظامي مشهد افزود: ماموران کلانتري خواجه ربيع نيز با مشخصاتي که زن راننده در اختيار آنان گذاشت، ۳ متهم را که از اوباش منطقه خواجه ربيع هستند در اقدامي غافلگيرانه دستگير کردند. از متهمان يک قبضه اسلحه پلاستيکي به همراه ۳۸۵ جفت کفش مسروقه و دو دستگاه موتورسيکلت کشف شده است. وي تصريح کرد: با اعتراف متهمان به آزار و اذيت زن جوان، تاکنون ۱۰ تن ديگر از شهروندان نيز براي پيگيري شکايت خود از متهمان اين پرونده به کلانتري خواجه ربيع مراجعه کرده اند.
برچسب ها: زورگیری ، مشهد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

سرانه یارانه پنهان هر ایرانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه/ ۱۰ میلیون نفر نباید یارانه بگیرند

پربازدید ها

رهایی گروگان ۱۴ ساله پس از ۹ روز از چنگال آدم‌ربایان

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

خبر مهم وزیر کار درباره جاماندگان یارانه معیشتی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)