کد خبر: ۴۴۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳
ارسال به دوستان
ذخیره
چند سال پیش، پیش‌شماره نشریه خط حزب‌الله که قرار بود منتشر شود، از چند روز قبل در جریانش بودم. یکی از دوستان لطف کرد، نسخه قابل چاپ پیش‌شماره را فرستاد که بروم چاپ کنم و بعد هم در مصلای نمازجمعه توزیع کنم. ظاهراً قرار بود این کار همزمان در تمام کشور انجام شود.

ماجرای جلوگیری از توزیع نشریه دفتر رهبرانقلاب در مصلای کرمان!

احمد ایزدی فعال فرهنگی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به انتشار شماره 333 نشریه خط حزب الله، وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب نوشت: چند سال پیش، پیش‌شماره نشریه خط حزب‌الله که قرار بود منتشر شود، از چند روز قبل در جریانش بودم. یکی از دوستان لطف کرد، نسخه قابل چاپ پیش‌شماره را فرستاد که بروم چاپ کنم و بعد هم در مصلای نمازجمعه توزیع کنم. ظاهراً قرار بود این کار همزمان در تمام کشور انجام شود.
۱۵۰ نسخه رنگی چاپ‌کردم و زدم زیر بغل، یکی دو ساعت مانده به اذان ظهر روز جمعه، رفتم سمت مصلای بزرگ کرمان.
سرهنگ الف وسط سالن مصلا مشغول بررسی و نظارت و مدیریت و تنظیم برنامه‌ها بود. یک نسخه دستش دادم و از آن‌جایی که می‌دانستم "حاج سرهنگ" خودش سابقه‌فعالیت "فرهنگی و هنری" دارد و اصلاً عالم و آدم صدایش را که می‌شنوند، "هوایی" می‌شوند، مطمئن بودم الآن در آغوشم می‌کشد و نشریه را به چشم می‌گذارد و بعد هم یک میز نشانم می‌دهد که پشت آن همین چند نسخه را تقدیم امت همیشه در صحنه کنم.
سرهنگ الف، ولی چنین نکرد. گفت بروم پیش سرهنگ "بعدی" که در اتاق "مدیریت" مصلا بود. "سرهنگ"، که از قضا از خوش‌الحانان "آستان ملکوت" است، من را از سال‌ها قبل می‌شناخت. گرم تحویلم گرفت و بعد نشاندم کنارش. توضیحاتم را شنید و نگاهی به نشریه و اسم و رسم و تیتر مطالب و این‌که از دفتر حفظ‌ونشر آثار رهبر منتشر شده انداخت و تعریف و تمجیدی کرد و بعد، همان نسخه را گرفت به طرفم و گفت، چون از محتوای نشریه مطلع نیست، اجازه توزیع داخل مصلا را ندارم. سرهنگ گفت فقط تولیدات واحد فرهنگی مصلا اجازه انتشار داخل مصلا را دارند. بعد هم گفت می‌توانم بروم جایی بیرون از مصلا و نشریه را بدهم به دست ملت همیشه در صحنه که بعد از نماز جمعه در حال خروج هستند.

آخرین اخبار

هشدار در مورد شیوع آبله میمونی/ غافلگیر نشویم

همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی مردادماه برگزار می‌شود

سقوط هواپیمای آموزشی در آبهای حوالی قشم هرمزگان

سال گذشته ۶۱ نوزاد در نزدیکی شیرخوارگاه‌ها «رها» شدند

کنترل و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها یک الزام قضایی است / در حوزه زندانبانی با معضلاتی روبرو شده‌ایم / اجرای احکام جایگزین حبس و پابند الکترونیکی در استان کرمان

رشد اقتصادی استان کرمان مثبت 4 درصد است / هنوز 60 درصد اسناد خزانه سال گذشته جذب نشده است

مادران باردار رایگان بیمه می‌شوند

خودروی جدید و مرموز کرمان موتور/ پیش بینی هایی از جک J7 تا سی هاو A5 پلاس

مسئولان نسبت به رفع  ابهامات در قیمت گذاری کالاهای اساسی اقدام کنند

خوابگاه کانکسی دانشجویان علوم‌پزشکی بم در آتش سوخت

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۲ نظر)

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۷ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۵ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)