کد خبر: ۵۰۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه هدف دشمن از حملات تروریستی مانند حمله به زائران حرم شاهچراغ، ناامن جلوه دادن کشور بود، گفت: طراحان این جریان‌های تروریستی بدانند ملت ما با قدرت و قاطعیت پاسخشان را خواهند داد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه هدف دشمن از حملات تروریستی مانند حمله به زائران حرم شاهچراغ، ناامن جلوه دادن کشور بود، گفت: طراحان این جریان‌های تروریستی بدانند ملت ما با قدرت و قاطعیت پاسخشان را خواهند داد.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با اشاره به اینکه حرکت تروریستی در شاهچراغ ملت مارا در غم فرو برد، افزود: حضور بجا و شایسته مردم در تشییع پیکر شهدای این عملیات تروریستی برای دنیا پیام داشت.
وی با اشاره به اهداف دشمن از حمله تروریستی به کشورمان گفت: دشمن چند هدف از حمله تروریستی دارد که اولین هدف به اوج رساندن اختلاف مذهبی است.
امام جمعه کرمان افزود: بنابراین از کسانی که به‌ظاهر مسلمان هستند در این حملات تروریستی استفاده کردند و هدف دیگر این بود که ذهن ها را از اسرائیل در حال فرو پاشی منحرف کنند.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه هدف دیگر دشمن از حملات تروریستی عقب راندن دولت از مسیر خدمت به مردم است، بیان کرد: دشمنان می خواهند دولت را از مسیر اصلی به عقب برانند.
وی با اشاره به بیانات سرنوشت ساز رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: سلامت معنوی، سیاسی و اخلاقی سپاه پاسداران برگ برنده ای برای این نیروی مجاهد و فداکار در همه صحنه هاست.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی ضمن بیان مناسبت های روزهای اخیر و پیش رو، به کودتای آمریکایی علیه مصدق اشاره کرد و افزود: نسل جوان تاریخ را دقیق بخواند و تحلیل درست از وقایع داشته باشد.
وی به دست نشاندگی حکومت پهلوی در طول تاریخ اشاره کرد و گفت: باید دید ایران اسلامی قبل از انقلاب در چه موقعیتی بود و هم اینک به کجا رسیده است.
امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه ایران قبل از انقلاب کشوری وابسته بود، تصریح کرد: هم اینک به طور مثال در یک مورد و به همت صنعت دفاعی کشورمان با افتخار اعلام می کنیم در عرصه دفاعی به بازدارندگی کامل رسیدیم، به گونه ای که دشمن گزینه حمله نظامی را از روی میز برداشته و این یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی ضمن تاکید بر اینکه سرنگونی حکومت دست نشانده پهلوی از برکات انقلاب بود، خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب حرف از خروج آمریکا از ایران بود اما امروز حرف از خروج آمریکایی ها از منطقه است.
امام جمعه کرمان ادامه داد: امروز به برکت مقاومت و کمک جمهوری اسلامی در شکل گیری این مقاومت، پرچم فلسطین و لبنان در نزدیکترین مقر رژیم صهیونیستی به اهتزاز در آمده است.
وی در ادامه با اشاره به هفته دولت گفت: ضمن اینکه باید خدمت رسانی به مردم همچنان انجام شود از سوی دیگر خدمات گسترده دولت را نیز باید به گوش مردم رساند.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی همچنین با اشاره به روز جهانی مسجد تصریح کرد: مسجد کانون معنویت و اخلاق در نگاه دینی، بزرگترین سنگر مبارزه با شیطان و نماد این مبارزه با شیطان و نزدیک شدن به خدا در محراب عبادت است.

آخرین اخبار

پزشکیان: اگر با صندوق‌های رای قهر کنید، به همان‌ها رای می‌دهید که به محدودیت بیشتر اعتقاد و باور دارند

رییس کل دادگستری کرمان: ۷ نفر در رابطه با فساد در فوتبال ممنوع‌الخروج هستند

صندلی نامزدها در ۴ مناظره پیش‌رو مشخص شد

کودک رفسنجانی نجات بخش 3 بیمار نیازمند عضو

دلیل کبودی ناگهانی پوست بدن چیست

پایان هفته از شدت گرمای هوا در کرمان کاسته می‌شود

کشف 29 هزار ليتر گازوئيل در سيرجان

قیمت سکه و طلا کاهشی شد

سن رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

جشن‌های محله‌ای عید غدیر در ۵۰ نقطه کرمان برگزار می‌شود

پربازدید ها

پخش میزگرد سیاسی دکتر پزشکیان از شبکه یک

میزگرد فرهنگی مسعود پزشکیان از شبکه دو سیما پخش می‌شود

ظریف در میزگرد سیاست خارجی، پزشکیان را همراهی خواهد کرد

پزشکیان: اگر بنزین قرار باشد گران شود باید خودروهایی وارد کنیم که مصرف آنها پایین است / نمی‌شود به زور به مردم ماشین بدهیم و بگوییم بنزین هم باید گران شود

اولین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری امشب برگزار می‌شود

اینکه هرکس چه پوششی دارد به ما ربطی ندارد / عامل همه‌ی گرفتاری‌هایمان این است که فکر می‌کنند خودشان بر حقند و دیگران ناحق

نظر پزشکیان درباره مناظره اول

اطلاعیه مهم دفتر رهبر انقلاب درباره نقل قول‌های غیر مستند و برداشت‌های شخصی کاندیداها از بیانات ایشان /فاقد اعتبار و استناد است /از تکرار پرهیز شود

فرصت پاسخگویی را فراهم کنید

مدارس و مساجد محل استقرار شعب انتخابات شهرستان کرمان خواهد بود

پر بحث

10 روستای استان کرمان به عنوان روستای هدف گردشگری انتخاب شدند   (۲۴ نظر)

پیش بینی وضعیت آب و هوای کرمان   (۲ نظر)

امام جمعه سابق راور درگذشت   (۲ نظر)

صدور هشدار زرد هواشناسی؛ ورود سامانه بارشی نسبتا قوی به کرمان   (۱ نظر)

دو روستا و یک شهر استان کرمان به اینترنت پرسرعت متصل شدند   (۱ نظر)

افرادی که کارت سوخت آنها خارج از طرح کدینگ است به شرکت نفت مراجعه کنند   (۱ نظر)

پاییز بی‌باران و خشک در کرمان همچنان ادامه دارد   (۱ نظر)

ببینید| گزارش تصویری گفتارنو از آئین پرسه شادروان فردوس کاویانی در کرمان   (۱ نظر)

پایان زندگی جوان 35 ساله کرمانی بر اثر سقوط در چاه   (۱ نظر)

چرا دلایل رد صلاحیت را با مردم در میان نمی‌گذارید؟ / آنان که دست به رد صلاحیت زده‌اند، صلاحیت تعیین مصالح کشور و سلب صلاحیت از افراد را ندارند / اینک حجت تمام شد   (۱ نظر)