کد خبر: ۵۳۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۲
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان گفت: خانم‌های خبرنگاری که 13 و نیم سال سابقه بیمه داشته باشند، می‌توانند بازنشسته شوند زیرا مشمول مشاغل سخت و زیان‌آور هستند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان گفت: خانم‌های خبرنگاری که 13 و نیم سال سابقه بیمه داشته باشند، می‌توانند بازنشسته شوند زیرا مشمول مشاغل سخت و زیان‌آور هستند.

به گزارش گفتارنو، محمود شیخ شعاعی 16 خردادماه در جمع خبرنگاران  با اشاره به مشکل عدم حضور خبرنگاران در کارگاه بیمه‌گر به واسطه فعالیت خارج از محل کار، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با متمرکز کردن سه کارگاه شهر کرمان، راهکاری برای این مسئله بیندیشیم.

وی بیان کرد: ماهیانه 1500 میلیارد تومان حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را پرداخت می‌کنیم و 500 میلیارد تومان سایر هزینه‌ها در بخش درمان، بیمارستان، درمانگاه و مراکز طرف قرارداد است که در مجموع ماهیانه 2000 میلیارد تومان در استان هزینه می‌کنیم که کار سختی است و چالش ما، ناترازی منابع و مصارف است.

شیخ‌شعاعی با اشاره به اینکه بخشی از حق بیمه‌های بسیاری از کارگاه‌ها را دولت می‌پردازد، افزود: در استان کرمان حدود 9000 بافنده داریم که 20 درصد از حق بیمه آنها را دولت می‌پردازد.

شیخ شعاعی با اشاره به اینکه در استان کرمان در حال حاضر 50 درصد از جمعیت استان تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند، تصریح کرد: در سه سال گذشته هر سال یک درصد به جمعیت تحت پوشش استان اضافه شده است.

شیخ‌شعاعی با اشاره به اینکه تامین اجتماعی 600 هزار میلیارد تومان از  دولت طلب دارد، تصریح کرد: درخواست داریم کارفرمایان ارسال لیست پرداخت حق بیمه را به روزهای پایانی ماه موکول نکنند و تا 25 خردادماه کار را انجام بدهند زیرا سامانه قرار است تغییر کند و ممکن است به مشکل بخورند؛ هدف از این تغییر، هوشمندسازی و شفافیت است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

پزشکیان: اگر بنزین قرار باشد گران شود باید خودروهایی وارد کنیم که مصرف آنها پایین است / نمی‌شود به زور به مردم ماشین بدهیم و بگوییم بنزین هم باید گران شود

اولین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری امشب برگزار می‌شود

اینکه هرکس چه پوششی دارد به ما ربطی ندارد / عامل همه‌ی گرفتاری‌هایمان این است که فکر می‌کنند خودشان بر حقند و دیگران ناحق

سید حسن خمینی: هرکس دلش به حال خودش، اقتصاد، فقر و گرانی مملکت می‌سوزد، نسبت به حضور در انتخابات و تشکیل یک دولت قدرتمند مسئول است

اگر این علائم را دارید، به دیابت مبتلا هستید

انهدام باند سارقان خانه باغ‌هاي سيرجان

اولین برنامه «بدون تعارف» امشب به مسعود پزشکیان اختصاص دارد

تکذیب لیست کابینه پیشنهادی مسعود پزشکیان

آخرین پیش‌بینی هواشناسی از وضعیت جوی کرمان طی امروز و فردا

نماز عید سعید قربان فردا در کرمان برگزار می‌شود

پر بحث

10 روستای استان کرمان به عنوان روستای هدف گردشگری انتخاب شدند   (۲۴ نظر)

پیش بینی وضعیت آب و هوای کرمان   (۲ نظر)

امام جمعه سابق راور درگذشت   (۲ نظر)

صدور هشدار زرد هواشناسی؛ ورود سامانه بارشی نسبتا قوی به کرمان   (۱ نظر)

دو روستا و یک شهر استان کرمان به اینترنت پرسرعت متصل شدند   (۱ نظر)

افرادی که کارت سوخت آنها خارج از طرح کدینگ است به شرکت نفت مراجعه کنند   (۱ نظر)

پاییز بی‌باران و خشک در کرمان همچنان ادامه دارد   (۱ نظر)

ببینید| گزارش تصویری گفتارنو از آئین پرسه شادروان فردوس کاویانی در کرمان   (۱ نظر)

پایان زندگی جوان 35 ساله کرمانی بر اثر سقوط در چاه   (۱ نظر)

چرا دلایل رد صلاحیت را با مردم در میان نمی‌گذارید؟ / آنان که دست به رد صلاحیت زده‌اند، صلاحیت تعیین مصالح کشور و سلب صلاحیت از افراد را ندارند / اینک حجت تمام شد   (۱ نظر)