کد خبر: ۱۱۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
ارسال به دوستان
ذخیره
ادامه سخنرانی های توهین آمیز رییس دفتر مصباح در کرمان در سایه سکوت مسوولان
رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی گفت: با وجود بداخلاقی‌ها و فتنه‌گری‌ها به حول و قوه الهی وضعیت مجلس خبرگان عالی‌تر و بهتر شد، فتنه‌گری که در خبرگان 25 آدم داشت، الان 14 یا 15 نفر از 88 نفر با او هستند.
رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی  در ادامه هتاکی های خود در سخنان توهین آمیز علیه رییس جمهور و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با وجود بداخلاقی‌ها و فتنه‌گری‌ها به حول و قوه الهی وضعیت مجلس خبرگان عالی‌تر و بهتر شد، فتنه‌گری که در خبرگان 25 آدم داشت، الان 14 یا 15 نفر از 88 نفر با او هستند.

به گزارش فارس حجت‌الاسلام محمدحسین جلالی پیش ‌از ظهر امروز در جمع مردم رفسنجان با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) ایشان را بانوی زمین و آسمان و سرور زنان عالم دانست و اظهار داشت: همه عالم صدقه سر حضرت زهرا (س) است.

وی بیان داشت: حضرت زهرا (س) محور عالم هستی است و درک شخصیت ایشان بسیار دشوار است، اگر فاطمه (س) را بشناسیم، هستی، اسلام و ولایت را شناخته‌ایم.

رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی ادامه داد: فهم و شناخت فاطمه زهرا (س) شناخت مبدأ و مقصد و هدف است و جهاد آن حضرت بسیار دشوارتر از جهاد امام ‌حسین (س) بود.

بعد از رحلت نبی مکرم اسلام (ص) جبهه‌ای به گستردگی تاریخ باز شد که تنها یک سرباز داشت و آن هم حضرت زهرا (س) بود.
وی بیان کرد: دشمن نیامد که علی (ع) و حسنین (ع) را بزند، بلکه با زدن حضرت زهرا (س) می‌خواست هر روز علی (ع) شهید و خون به دل شیعه و بچه‌های ولایت شود.

جلالی با اشاره به اینکه بعد از رحلت پیامبر (ص) حضرت زهرا (س) در شرایط دشواری به سر می‌بردند، تصریح کرد: فتح مکه در سال هشتم هجری رخ داد و 10 هزار نفر خواص همراه پیامبر (ص) بودند، سال 11 هجری 9 هزار و 990 نفر از یاران پیامبر (ص) ریزش داشتند و تنها 10 نفر ماند که ابوذر، مقداد، سلمان فارسی، عباس‌بن عبدالمطلب، طلحه، زبیر و ... بودند.

وی ادامه داد: مردم با اینکه حدیث غدیر را شنیده بودند، اما بعد از رحلت نبی مکرم اسلام (ص) جبهه‌ای به گستردگی تاریخ باز شد که تنها یک سرباز داشت و آن هم حضرت زهرا (س) بود.

رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با اشاره به انتخابات کشورمان از جنگ جمل یاد کرد و گفت: در انتخابات امسال قرار بود از جایی حساس جنگ جمل آغاز شود، چون مهره‌هایشان سوخته بود، و قوت و قدرت شورای نگهبان جلوی این فتنه را گرفت.

وی ابراز داشت: تکرار تاریخ در تصمیم‌گیری‌های امروز خیلی مهم است، فهم جهاد امام روح‌الله (ره) با فهم جهاد مقام معظم رهبری متفاوت است، امام روح‌الله با رژیم طاغوت جهاد کرد و او را از کشور بیرون راند، اما جهاد مقام معظم رهبری از هر طرف که نگاه می‌کنیم، آخوند، بسیجی، جبهه‌ای، خانوده شهدا و ... حضور دارند و مردم گیر افتادند. این جا است که بصیرت مهم می‌شود، چرا که حق و باطل در هم آمیخته شده است.

جلالی شخصیت امام روح‌الله (ره) را در تاریخ بی‌نظیر خواند و تصریح کرد: همه چیز را مدیون ایشان هستیم.

وی با اشاره به نامهربانی‌هایی که با رهبر معظم انقلاب می‌شود و سبب شده، اشک ایشان در جمع اعضای خبرگان جاری شود، خاطر نشان کرد: فتنه‌گری که تمام فتنه‌ها زیر سر اوست می‌گوید «ما ایشان را بزرگ کرده‌ایم».

جلالی با بیان اینکه امام خمینی (ره) یارانی همچون همت، باکری، زین‌الدین، آیت‌الله صدوقی، رجایی، باهنر، و سرداران بزرگی داشتند، افزود: امام خامنه‌ای چه کسانی دارند.

وی اضافه کرد: در فتنه سال 88 تعداد یاران مقام معظم رهبری به پنج نفر هم نمی‌رسید در حالی ‌که زمان حضرت امام خمینی (ره) کسی جرأت نداشت، مبانی دینی را زیر سئوال ببرد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اینکه اسلام رحمانی خیانت است، تصریح کرد: آقایان می‌گویند امروز باید اسلام ما اسلام رحمانی باشد نه اسلام ناب.

رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اعتقادی به رابطه با آمریکا ندارند و مذاکرات را تنها در مسائل هسته‌ای مجاز دانستند و نیز مذاکره با آمریکا و رژیم صهیونیستی را خط قرمز نظام دانستند.

وی ادامه داد: اما رئیس‌جمهور در یزد اعلام می‌کند، «اگر دنیا با ما کنار بیاید، امکان مذاکره در سایر مسائل هم وجود دارد»، اما این طور نیست و کسی حق ندارد خطوط قرمز نظام را بشکند، چرا ادعا دارید و خود را در عرض و ولایت‌ را در حاشیه می‌دانید.

جلالی از گریه‌های حضرت زهرا(س) یاد و تصریح کرد: گریه‌های آن حضرت اعتراض به مسئولان بود.

وی با اشاره به اینکه عنوان میانه‌رو را برگزیدند و به طرف مقابل تندرو و افراطی می‌گویند، افزود: اسلام اعتدال و رحمانی گمراهی و ضلالت است.

این مسئول همچنین به تخریب آیت‌الله خاتمی در ایام انتخابات از سوی افراد معلوم الحال اشاره و خاطر نشان کرد: مگر آیت‌الله خاتمی جرمش چه بود، این شخصیت حامی ولایت‌فقیه است، افراد معلوم‌الحال گفتند، نباید او رأی بیاورد و لیست ارائه دادند و گفتند، اگر فلان کس از سوی ما معرفی شود در بهرمان و ... رأی خواهد آورد.

وی گفت: فردی که مردم هرگز او را نمی‌شناسند، اما عده‌ای دنبال او راه افتادند و مردم نیز می‌گویند چون اینها می‌گویند به او رأی می‌دهیم و انتخاب می‌شود.

جلالی اذعان کرد: با وجود بداخلاقی‌ها و فتنه‌گری‌ها به حول و قوه الهی وضعیت مجلس خبرگان عالی‌تر و بهتر شد، فتنه‌گری که در خبرگان 25 آدم داشت، الان 14 یا 15 نفر از 88 نفر با او هستند و در مجموع 97 درصد خبرگان بهتر شده است.

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی عملکرد بد این جناح را مطرح کرد و افزود: آنها قوی نشدند، ما به خودمان باختیم و باید آسیب‌شناسی کنیم و ببینیم از چه ناحیه‌ای ضربه خوردیم.

جلالی با اشاره به جلسه استانداران و حضور استاندار کرمان از طرحی که در کرمان توسط استاندار برای دلخوشی اصولگرایان از نتایج نظرسنجی‌ها و در نهایت برد اصلاح‌طلبان درباره آن می‌گفت، یاد کرد و اظهار داشت: آنها پول‌های کلانی خرج کردند و افراد را بالا بردند و ما از این پس باید هوشیار باشیم.

وی با اشاره به اینکه دروغ و مخفی‌کاری در دولت کنونی زیاد است، بیان کرد: گفتند از رکود عبور کردیم، ال.سی باز شد، برجام موفقیت‌آمیز بود، اما وزرای خودشان آمدند و همه این حرف‌ها را منکر شدند نه تورم در بهمن به صفر رسید و رکود و ال سی و ... نتیجه داد.

جلالی عنوان کرد: رئیس‌جمهور از اشتغالزایی یک‌ میلیون‌ و 180 هزار نفری خبر داده که البته این اشتغالزایی برای فرانسه و آلمان بوده نه داخل کشور، همچنین دروغ‌های دیگری در مورد اینکه تاکنون چه تعهداتی به غرب داده‌اند و آن را مخفی می‌کنند.

وی به سخنان رهبری در حضور رئیس‌جمهور اشاره کرد و ابراز داشت: ایشان فرمودند «این کاروان‌هایی که به کشور می‌آیند و می‌روند تا به‌ حال هیچ منفعتی برای کشور نداشتند»، واردات خودروی خارجی و سایر اقلام وارداتی به نفع کشور ما نیست.

رئیس دفتر آیت‌الله مصباح از اقتدار سپاه پاسداران یاد کرد و آن را مایه عقب‌نشینی دشمنان داخلی و خارجی دانست و متذکر شد: ماهواره سیمرغ که بالا برود، مقتدرتر خواهیم شد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
0
2
یک ذره عقل
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تکذیب واگذاری جزیره کیش به چینی‌ها/ هیچ قراردادی برای واگذاری زمین، بندر و... به چینی‌ها نداشته‌ایم

موسوی: نه از واگذاری جزایر ایرانی به چین خبری است و نه حضور نیروی نظامی

اعتبار نامه تاجگردون رد شد

۱۲ شهرستان استان با تنش آبی شدید روبرو هستند

در مسأله استعفای شهردار رفسنجان هیچ دخالتی نداشته و نخواهم داشت

در مسأله استعفای شهردار رفسنجان هیچ دخالتی نداشته و نخواهم داشت

ربیعی:تاکنون هیچ قراردادی برای واگذاری زمین و بندر و از این جنس شایعات نداشته‌ایم/حادثه نطنز تاثیری بر روند فعالیت صنعت هسته‌ای صلح آمیز ما ندارد/آزمون سراسری ۴۵ روز دیگر (۳۱ مرداد) برگزار می‌شود

مجلس شمشیرش را تیز کرده که به جنگ چه کسی برود؟

نقاط کلیدی خروج گندم از کرمان شناسایی شد/پرداخت مطالبات کشاورزان تا 11 تیرماه

شهریه مدارس غیر دولتی کرمان ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

پربازدید ها

در مسأله استعفای شهردار رفسنجان هیچ دخالتی نداشته و نخواهم داشت

اعتبار نامه تاجگردون رد شد

ربیعی:تاکنون هیچ قراردادی برای واگذاری زمین و بندر و از این جنس شایعات نداشته‌ایم/حادثه نطنز تاثیری بر روند فعالیت صنعت هسته‌ای صلح آمیز ما ندارد/آزمون سراسری ۴۵ روز دیگر (۳۱ مرداد) برگزار می‌شود

دلیل استعفای شهردار رفسنجان چه بود؟

کنایه معنادار وزیرخارجه: از مهمان نوازی شما تشکر می‌کنم /شما می گویید دروغگو اما رهبری گفتند ظریف صادق است

مجلس شمشیرش را تیز کرده که به جنگ چه کسی برود؟

واریز 231 میلیون تومان به حساب نمایندگان مجلس

مرعشی: جریان اصولگرا هیچ گاه نتوانسته رئیس جمهور در ایران تعیین کند/احمدی نژاد به ریاست جمهوری قانع نبود، می‌خواست نفر اول کشور باشد

ترفند سخنرانی آتشین و پرخصومت دیگر اعتباری ندارد

نزدیکی عاطفی و فکری ظریف و سردار سلیمانی به روایت سیدمحمد صدر/پزشکیان:سوال از رئیس جمهور به صلاح کشور نیست

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۶ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)