کد خبر: ۵۲۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی حزب اعتدال گفت: حزب اعتدال و توسعه، یک حزب شناسنامه‌دار است که براساس اساسنامه خود، ضرورت حضور فعال در عرصه‌های سیاسی را حس می‌کند و بر همین اساس نیز با پایان یافتن انتخابات، کار ما پایان نیافته است.

سخنگوی حزب اعتدال گفت: حزب اعتدال و توسعه، یک حزب شناسنامه‌دار است که براساس اساسنامه خود، ضرورت حضور فعال در عرصه‌های سیاسی را حس می‌کند و بر همین اساس نیز با پایان یافتن انتخابات، کار ما پایان نیافته است.

به گزارش خبرآنلاین، جواد هروی، سخنگوی حزب اعتدال و توسعه، در توضیح برنامه‌های آتی این حزب گفت: ما در انتخابات ١۴٠۴ ریاست جمهوری، حضور فعالی خواهیم داشت.

وی در گفتگو با فارس، ادامه داد: مطمئناً یکی از احزاب اساسی و مهم فعال در این انتخابات، حزب عدالت و توسعه خواهد بود، که حضوری چشمگیر داشته و یقیناً، به حمایت از شخصیتی برجسته و شایسته، که شورای مرکزی به این نتیجه برسد و اعلام کند، برخواهد خواست. به همین دلیل، ما زمینه‌های لازم را برای برنامه‌ریزی‌ فعالیت در انتخابات سال ١۴٠۴ آماده کرده‌ایم و از هفته گذشته، این مرحلهٔ سیاسی‌مان را کلید زده‌ایم.

سخنگوی حزب عدالت و توسعه، در توضیح تصمیمات شورای مرکزی حزب عدالت و توسعه، برای آینده کنشگری سیاسی این حزب در عرصه سیاسی، بیان داشت: آنچه که در مواضع دفتر سیاسی حزب، در روزهای گذشته مطرح شد و همچنین، در شورای مرکزی حزب تصمیم گرفته شد، این است که ما با همین شتاب ایام انتخابات ادامه کار دهیم و خودمان را نه فقط برای بحث انتخابات، بلکه برای حضور در صحنه سیاسی کشور، نقد شرایط روز، مسائل اقتصادی، سیاسی و حتی مناسبات بین‌المللی ایران با سایر نقاط جهان آماده کنیم.

هروی افزود: حزب اعتدال و توسعه، یک حزب شناسنامه‌دار است که براساس اساسنامهٔ خود، ضرورت حضور فعال در عرصه‌های سیاسی را حس می‌کند و بر همین اساس نیز با پایان یافتن انتخابات، کار ما پایان نیافته و این حزب، تداوم نگرش‌ها و رویکردهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی خودش را پیگیری خواهد کرد.

نمایندۀ اسبق مجلس شورای اسلامی در دور نهم ادامه داد: شاید تفاوت اساسی موجود میان حزب عدالت و توسعه با بسیاری از احزابی که قارچ گونه در زمان انتخابات‌ها بوجود می‌آیند را باید در آن دید که این حزب، براساس منویات شورای مرکزی‌اش، تصمیم گیری‌های بلند مدت دارد و انتخابات، یک تصمیم کوتاه مدت است که در درون تصمیمات بلند مدت ما قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: حضور در عرصه سیاسی، تصمیم گیری‌ها، اعلام مواضع به دولت و مجلس و مداخله در مقولاتی که می‌تواند به نقادی سیاسی، اجتماعی و سیاست خارجی منجر شود، در نتیجه تصمیم‌گیری‌های بلند مدت هستند.

سخنگوی حزب عدالت و توسعه تاکید کرد: ما در جلسه دفتر سیاسی، بر ادامه فعالیت‌ها در دوران پساانتخابات، چه در تهران و چه در سایر استان‌ها، و ادامه مسیر و فعالیت‌های اعضای فعال و هوادارانمان تاکید کرده‌ایم و از اعضا خواسته‌ایم که برنامه‌های خود را مبتنی با شرایط بومی، محلی، منطقه‌ای، استانی و در نهایت ملی، ارائه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

حساب مشمولان طرح کالابرگ الکترونیکی شارژ شد

نماز عید فطر با حضور پرشور مردم کرمان برگزار شد

مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان کرمان: وضعیت فعلی مسکن قانع کننده نیست/ با آنچه که در شان مردم کرمان است فاصله داریم

قیمت طلا و سکه سه‌شنبه 21 فروردین1403

استان کرمان با کمبود خون مواجه است؛ نیاز به گروه خونی O مثبت و منفی

آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری اردیبهشت 1403

تشریح وضعیت آب و هوای استان کرمان تا پایان هفته

محدودیت های ترافیکی نماز عید فطر در کرمان اعلام شد

هشدار؛ زنگ خطر افزایش یک سرطان در ایران

دستور ویژه دادستان کرمان بر ضرورت بررسی علل تصادفات نوروزی استان

پر بحث

10 روستای استان کرمان به عنوان روستای هدف گردشگری انتخاب شدند   (۲۴ نظر)

عیدوک بامری که بود و چه رابطه‌ای با حاج قاسم داشت/ احمد یوسف زاده توضیح داد   (۶ نظر)

مشکل تامین زمین در کرمان برای ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن  وجود ندارد   (۴ نظر)

پیش بینی وضعیت آب و هوای کرمان   (۲ نظر)

ببینید| فیلم کامل سخنان سید حسین مرعشی در شبکه افق   (۲ نظر)

ببینید| گزارش تصویری گفتارنو از مراسم عزاداری منزل حاج ماشاءالله خدادادپور در کرمان   (۲ نظر)

امام جمعه سابق راور درگذشت   (۲ نظر)

صدور هشدار زرد هواشناسی؛ ورود سامانه بارشی نسبتا قوی به کرمان   (۱ نظر)

ناصر فرشید به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمان منصوب شد   (۱ نظر)

دو روستا و یک شهر استان کرمان به اینترنت پرسرعت متصل شدند   (۱ نظر)