کد خبر: ۴۷۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان درباره اتفاقات اخیر در کشور، گفت: امیدواریم که جوانان بصیرت پیدا کنند و آینده خود را با دست خودشان خراب نکنند. متاسفانه وقتی جو احساسی باشد، بدون دوراندیشی ناآگاهانه اقداماتی برضرر خود انجام می‌دهند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان درباره اتفاقات اخیر در کشور، گفت: امیدواریم که جوانان بصیرت پیدا کنند و آینده خود را با دست خودشان خراب نکنند. متاسفانه وقتی جو احساسی باشد، بدون دوراندیشی ناآگاهانه اقداماتی برضرر خود انجام می‌دهند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در کرمان با مجمع نمایندگان استان گفت: مدیران برای رفع مشکلات استان، پیشنهادات خود را و اینکه از کدام مرجع پیگیری تا حل شود، ارائه دهند.

وی با تاکید برآنکه برنامه هفتم توسعه باید مورد توجه مدیران و مسئولین استان قرار گیرد، اظهار کرد: نمایندگان مجلس و مدیران استان با همکاری یکدیگر می‌توانند مسایل استان را حل کنند.

نماینده مردم پنج شهرستان شرقی استان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجمع نمایندگان پیگیری لازم در موضوعات و مشکلات استان را دارد اما کمیسیون اقتصادی مجلس نقش محوری‌تری در این حوزه دارد.

غضنفرآبادی درباره اتفاقات اخیر در کشور، گفت: دشمن در صدد این هست که وضعیت اقتصادی کشور را فلج کند و اکنون درحال جنگیم و فتنه نیست و جنگ تمام عیاری که وجود دارد و دشمن با برنامه ریزی کامل دارد مصوبه می‌گیرد. شرایط امروز کشور شرایط ویژه‌ای است و جنگ اراده‌هاست و کسی اراده ضعیفی دارد حتما آسیب خواهد دید.

وی افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی مدافعانی برای گفتگو، ایستادن و بیان موضوعات نیاز دارد و بسیاری از بچه‌های ما متوجه مسایل و شرایط نیستند و شرایط خطیر کشور را درک نمی‌کنند.

به اعتقاد رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، امروز اگر آمریکا به کشورهای عربستان، امارات و کشورهای همسایه ایران احترام می‌گذارد به خاطر جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: اگر جمهوری اسلامی نباشد آنها گاو شیردهی خواهند بود که ۲۴ ساعت باید در اختیار آمریکا باشند و آمریکا از این می‌ترسد که در کنار ایران قرار نگیرند.

غضنفرآبادی اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران اگر نباشد، آمریکا زمین و زمان را به آتش می‌کشد زیرا سابقه وحشی‌گری‌های بسیار طولانی دارند و حتی به خودشان هم رحم نمی‌کنند. کشت و کشتاری راه بیندازند که آن سرش ناپیداست و این جوانک‌ها تصور می‌کنند که مار به همین راحتی است.

وی گفت: آمریکایی‌ها اگر قدرت پیدا کنند هیچ کجا برایشان مهم نیست و مسئولین کشور در این جهاد تبیین تلاش و پایداری کنند و پای کار نظام تا آخرین قطره خون ایستاده و بایستند.

نماینده مردم بم در خانه ملت افزود: امیدواریم که جوانان بصیرت پیدا کنند و آینده خود را با دست خودشان خراب نکنند. متاسفانه وقتی جو احساسی باشد، بدون دوراندیشی ناآگاهانه اقداماتی برضرر خود انجام می‌دهند. مانند کسانی که شیشه می‌کشند و مادر خودشان را می‌کشند یا مشروب می‌خورند و مغازه مردم را به آتش می‌کشند. وجه مشترکی که بین اینها وجود دارد بی‌حیایی، بی‌عفتی، دزدی، قتل، غارت، خشونت، بی‌رحمی و شقاوت است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، با اشاره به شوت زدن معترضین به دهان جسدی که روی زمین افتاده، گفت: در طول عمرمان اینقدر شقاوت و بی‌رحمی ندیدیم. داعشی‌ها مقداری از این افراد بهتر بودند و نمازی می‌خواندند. داعشی اگر سر می‌برد ظاهر را حفظ می‌کرد و نماز می‌خواند اما در مجموع انقلاب از این گذر نیز به سلامت عبور خواهد کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

گروگان 20 ساله چگونه از چنگال آدم‌ربایان در جنوب کرمان آزاد شد؟

رهبر انقلاب: بعضی افراد در روزنامه‌ها و فضای مجازی می‌گویند برای تمام کردن اغتشاشات باید «مشکل‌تان را با آمریکا حل کنید» و «صدای ملت را بشنوید»/ صدای رعدآسای ملت، امسال در ۱۳ آبان بلند شد؛ آیا آن را شنیدید؟ شما بشنوید صدای ملت را

ساخت کارخانه فلوتاسیون در 36 ماه رکوردی جهانی است

بیش از 300 مورد فرآورده‌های خام دامی از کرمان به خارج از کشور صادر شد

پایان 44 روز اسارت پسر 20 ساله در چنگ آدم‌ربایان

واکنش یک اقتصاددان به اجرای آزمایشی طرح کالابرگ/ سرنوشت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی در سال آینده چه می‌شود؟

بیماری‌های تنفسی دارد جای سرطان‌ها را می‌گیرد / افزایش بیماری‌های تنفسی نتیجه تغییر اقلیم است

قاتل فراری در عنبرآباد پس از 15 ماه دستگیر شد

در هر ماه 8000 پرونده به دادگاه های شهرستان کرمان ارجاع می شود

42 درصد افراد بالای 60 سال پوکی استخوان دارند / پوکی استخوان سالانه باعث مرگ 4200 نفر در کشور می‌شود / تاثیر آلودگی هوا در کمبود ویتامین D

پربازدید ها

می‌توان از طریق چهره‌نگاری، جلوی بی‌حجاب‌ها را گرفت/ کسانی که شعار «زن زندگی آزادی» را سر می‌دهند، خودشان هم نمی‌فهمند چه می‌گویند

پیام سیدحسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران به مردم کردستان

روزنامه اطلاعات: واقعیت عریان شده تغییرات نسلی و ارزش‌ها در کف خیابان‌ها به خوبی قابل مشاهده است/ جریانی از دولت‌های منطقه، ایران‌ستیزانه و طالبان به دست گرفتن قدرت نمی‌خواهد اجازه دهند مسائل ایران در درون ایران به سامان برسد

خطیب جمعه تهران: رنجش رهبر انقلاب از کشته شدن هم‌وطنان بی‌گناه در زاهدان

امام جمعه کرمان: بسیج مراقب است فتنه‌ها در کشور به جریان تبدیل نشود

رهبر انقلاب: بعضی افراد در روزنامه‌ها و فضای مجازی می‌گویند برای تمام کردن اغتشاشات باید «مشکل‌تان را با آمریکا حل کنید» و «صدای ملت را بشنوید»/ صدای رعدآسای ملت، امسال در ۱۳ آبان بلند شد؛ آیا آن را شنیدید؟ شما بشنوید صدای ملت را

پر بحث

چرا دیگران «دعایی» نشدند و یا «دعایی» نیستند؟   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

باید در یک فضای سیاسی و همراه با گفت‌وگو مسائل را حل کرد/ ظرفیت اصل 27 قانون اساسی باید آزاد شود/ احزاب در همه جای دنیا نقش میانجی را بازی می‌کنند اما در ایران به رسمیت شناخته نمی‌شوند   (۲ نظر)

انتقاد تند همتی از تصویب طرح صیانت، «طبقاتی سازی اینترنت و محدودسازی حداکثری‌اش»   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)

مویدی: پول مردمی که نان ندارند بخورند را به دوستان‌تان می‌دهید/ فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی سیاسی است تا فرهنگی/ امینی‌زاده: خیلی وقاحت می‌خواهد به یک جریان مردمی انگ سیاسی بزنیم/ بله کار سیاسی ما تقویت جریان انقلابی است   (۱ نظر)

سریال «بی همگان» جای «بی نشان» را می‌گیرد   (۱ نظر)

روایت داماد و مشاور ارشد ترامپ از شب ترور شهید قاسم سلیمانی   (۱ نظر)